Strony

2014-05-31

Egzamin zdają... sklepy internetowe :)

 Postanowiłam zrobić zestawienie sklepów z kosmetykami, z których korzystam lub, które po prostu znam. Myślę, że będzie to dość pomocne, szczególnie, że już kilka razy byłam pytana o to gdzie można kupić dany produkt. Tak więc oto jest! Lista kosmetycznych sklepów internetowych. Wszystkie wymienione poniżej sklepy oferują rosyjskie kosmetyki (i inne oczywiście także ;)

1. Triny
3. Bioema
5. Kalina
 źródło: Triny.pl

Krótkie zestawienie sklepów, w których można kupić orginalne azjatyckie kosmetyki. Ceny są bardzo wysokie, także polecałabym rozważenie zakupu na eBayu. Tego typu sklepy gwarantują jednak orginalność, z eBay'em natomiast bywa różnie.


Drogerie internetowy w których możecie kupić kosmetyki kolorowe:


Dwa azjatyckie sklepy, w których znajdziecie wszystko. Od świetnej biżuterii, po ubrania, gadżety, akcesoria do makijażu i kosmetyki kolorowe, w bardzo niskich cenach, przesyłka darmowa.1. Born Pretty
2. Sammy Dress

źródło: Snobka.pl

Sklepy oferujące ciekawe, naturalne i orientalne kosmetyki, o interesujących składach:

6. Helfy

Na koniec dwa sklepy, w których istnieje możliwość stworzenia własnych produktów kosmetycznych:  

1. Zrób Sobie Krem
2. Biochemia Urody

źródło: Pachnąca Kraina.pl

Korzystajcie! Jeśli znacie jeszcze jakieś sklepy, chętnie o nich usłyszę i zaktualizuję listę :)


2 komentarze:

  1. Z tej listy korzystałam tylko z lawendowej szafy, skarbów syberii, biochemii urody, skarby maroka, Sammy Dress.
    żadnemu z nich nie mam nic do zarzucenia.

    OdpowiedzUsuń
  2. Jeśli chodzi o e-Bay, to moim ulubionym koreańskim sprzedawcą jest f2plus1 - duży wybór, przystępne ceny, dobry kontakt, darmowe próbki. Bazuje w Seulu co pozwala mi ufać, że sprzedaje oryginały - jeśli sprzedaje podróbki to dobrej jakości, bo wszystkie kosmetyki do niego są świetne :P Zamawiałam też kilka razy od RubyRuby, Iamlove-shop i Sing-Sing-Girl - wszystkie sklepy bez zarzutu, wszystkie bazujące w Korei :)

    OdpowiedzUsuń